5.00 / 1 oy

St. Ives ürünlerini kullanan var mı?

St.Ives ürünlerini kullanıyor musunuz? Birkaç güzellik uzmanından özellikle peelinglerinin çok iyi olduğunu duydum. Kimyasal madde olmadığını, tamamen doğal olduğunu söylediler fakat insan inanamıyor artık. Özellikle yüzüme kullanacağım ürünler konusunda çok hassasım. Belki önce vücut kremlerini kullanırım. Migrosta indirimli ürün olarak gördüm, fiyatı da bahsedildiği gibi uçuk değil hatta diğer kremlere göre oldukça uygun. Benim için doğallıktan sonra önemli olan kokusu. Vücut kremlerinin kokusu öyle güzel ki anlatamam dayanamayıp alacaktım fakat önce araştırmak istedim. Her şeyi böyle alıp sonra yorum okuyup pişmanlıktan kullanamıyorım, çöp oluyor. 

Ne kadar doğal dense de içeriğine bakmak önemli, benim gözümden kaçan ve bilmediğim kimyasal içerikler olabilir. Bildiklerinizi aktarırsanız sevinirim. nitekim böyle güzel kokunca insan doğallığından şüphe ediyor. 

Hangi ürün olursa olsun, kullanan, memnun olan ya da olmadıysa sebebini de yazan olursa tüketici olarak birbirimize yardımcı olabiliriz. 

nigaronat

19.11.2020 12:23

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
St. Ives ürünlerini kullanan var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.