5.00 / 1 oy

Eşek sütü anlatıldığı kadar faydalı mı?

Eşek sütünün kansere karşı faydaları konusunda bir süredir herkesten bir şeyler duymaya başlamıştım ama çok da inandırıcı bulmuyordum. Şimdi ise özellikle cilt bakımı konusunda her tarafta eşek sütü ile hazırlanmış sabunlar ve kremler de görmeye başlayınca acaba endüstri bizimle eğlenmek için yaratıcı bir yol mu buldu yoksa binlerce yıldır fark edilemeyen eşek sütü mucizesi isviçrelli bilim adamları tarafından sonunda fark mı edildi diye merak etmeye başladım. Fiyatları da bütün ürünlerden daha pahalı olunca acaba eşek ile ilgili olan atasözlerimizi de tekrar bir gözden mi geçirsek? Eşek sütü gerçekten faydalı mıdır, faydalıysa nereden kaça alınmalıdır ve nasıl kullanılmalıdır gibi bütünleyici bir cevap yazabilirseniz memnun olurum :)

kildebrak

24.09.2019 12:47

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 25 Ocak 2022 21:30
  • 15 Ekim 2021 07:36
    0

    bir yerden nezaket gereği ikram mahiyetinde getirmişler, ben de meraktan kabuk ettim ve içtim. herhangi bir rahatsızlığım yok, sadece tadını ve olası olumlu etkilerini merak ettiğim için içtim. açıkçası bence bir özelliği de yoktu ama herhangi bir hastalığa şifa olabilmek gibi bir etkisi varsa ne olduğu da ne kadar olduğu da önemini yitirir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Eşek sütü anlatıldığı kadar faydalı mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.