5.00 / 1 oy

Spotify için Podcast Önerileri

Spotify kullanırken önceleri adını sanını hiç bilmediğim grupların kayıtları arasında kaybolurdum, artık podcast'ler içerisinde kaybolmaktan müzik bile dinleyemez duruma geldim. Önceden youtube üzerinden çok ilgiömi çeken konularda sınırlı sayıda özgün içerik bulabiliyorken spotify sayesinde istemediğim kadar podcast'in ortasında buldum kendimi.

Bu soruyu spotify'da belirli konular hakkında podcast'leri takip eden arkadaşların kendi takip ettikleri podcast'leri tavsiye olarak paylaşabilmeleri amacıyla açıyorum ve ilk önerileri de ben veriyorum.

spotify sıfırdan globale

Projeler, teknoloji odaklı iş hayatı ve start-up'lar konusunda takip edilmesi gereken bir podcast.

spotify kadir köymen PODCAST

Kadir Köymen, Edelkrone firmasının kurucusu, ithalatçıların düşmanı ve ihracatçıların yılmaz savunucusu. İş hayatı, üretim ve ihracat konularında ufkunuzu farklı boyutlara taşıyabileceğini düşündüğüm birisi.

spotify oyun teorisi podcast

Henüz deneme teorisi adında tek bir bölümü olsa da gelecek vaadeden bir podcast

spotify teknoloji ve bilim notları podcast

Teknolojik gelişmeleri takip edebileceğiniz başarılı bir podcast

spotiify immanuel kant ile biz bize podcast

Felsefe konusunda kitaplar bitirmiş olsanız da henüz giriş seviyesinde bir bilgi birikiminiz olsa da severek dinleyeceğiniz bir podcast.

spotify yalansavar podcast

haarp, paranormal olaylar vb. konuların ne kadar gerçek, ne kadar hurafe olduğunu araştıran yalansavar.org ekibinin podcast yayını. atv'de şok diye bir program vardı yıllar evvel, onun şüpheni, araştırmacı, tutarlı ve mantıklı olanı işte.

A.Haliloğlu

29.01.2021 08:53

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Spotify için Podcast Önerileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.