5.00 / 1 oy

Satranç öğrenme uygulaması tavsiyesi

Satranç oynamayı ve kuralları biliyorum ama kendimi bir sonraki aşamaya taşıyabilmek için eğitim almaya ve stratejik oynamaya karar verdim. Satranç stratejileri konusunda hazırlanmış çokça kaynak var ama ben kendi öğrenme yöntemimin de pratik öğrenmeye meyilli olduğunu bildiğim için satranç eğitimi uygulamalarının kendim için daha verimli olacağını düşündüm. Ancak mevcut telefon uygulamalarını hiç takip etmediğim için ücretli ya da ücretsiz olsun hiçbirisinin artıları eksileri konusunda bilgi sahibi değilim. Uygulama üzerinden satranç oynayan ya da eğitimini alan kimse var mı?

mustafaxyy

20.07.2019 10:53

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 21 Temmuz 2019 11:42
  6

  Magnus Trainer'ı bir süre kullandım ve eğitim şekli çok başarılıydı. Önce size teoriyi ve bu teorinin stratejideki yerini ve adını gösteriyor. Sonra da hem defansif hem de ofansif olarak bu tekniği uygulamanızı sağlıyor. Zamansızlıktan koptum ama ilk fırsatta devam edeceğim ben de.

 • 2 Kasım 2019 23:57
  6

  Google Play'in uygulama arama motorunun da algoritması kötüye gitmiş, bir kere birbirinin kopyası bu kadar çok uygulamaya zaten izin verilmemeli. İzin verilse bile hangisinin diğerinden daha kaliteli ya da uyduruk olduğunu sıralamaya yansıtmanın dahi iyi bir algoritması olmalı. Google Play'e "learn chess" yazdım, gelen arama sonuçları sayfasının verimsizliğini siz de görün:

  google play learn chess

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Satranç öğrenme uygulaması tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.