5.00 / 1 oy

Satın aldığınıza pişman olduğunuz 5 ürün

Geçmiş siparişlerime bakınca içimi acıtan alışverişleri, nereden kimin gazına geldim de bu ürünü satın aldım diye vicdan azabı çektiren ürünleri buraya yazalım da rahatlayalım. Ufak tefek incik boncuk çok dert değil de özellikle çok para verilip de ben bunu kesin çok kullanırım dediğiniz ama en fazla bir kere kullandığınız ürünlerde bu üzüntü katsayısı daha da fazla oluyor.

Kendi adıma keşke almasaydım da buna verdiğim para bugün cebimde dursaydı diyeceğim beş ürün şu şekilde:

1. Ekmek yapma makinesi (pandemi döneminde çok para verip büyük ümitlerle satın aldım, sadece bir kere kullandım)

2. Döküm tava (çok ağır olduğu için kullanmaya da bulaşığını yıkamaya da üşeniyorum)

3. Katı meyve sıkacağı (bir kere bile kullanmadım)

4. Koşu bandı (her koşu bandı bir gün askılık olmayı tadacaktır)

5. Soundbar (televizyon ünitesine sığmadı, kutusuna geri koydum öylece duruyor)

Bu ürünler gereksizdir satın almayın falan demiyorum, bu ürünlerin herhangi birisi ile hayatına ciddi anlamda renk ya da anlam katan tanıdıklarım da var. Ama benim için sadece anlık bir zevk oldular ve sonradan aldığıma da pişman oldum. Yazar arkadaşlardan kendi almaz olaydım dedikleri ürünleri yazmalarını beklerim :)

 

seagirl

08.10.2020 09:01

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 19 Ocak 2022 12:58
  3

  düzenli kullanıldığında hepsi farklı evlerde hayat kalitesini artıran ürünler aslında. koşu bandını pandemi döneminde kullanarak ciddi kilo verebilirdiniz mesela. bu mantıkla robot süpürge de sağa sola takılır, klavye de tuşların arasına toz toplar vs.

 • 10 Haziran 2022 16:37
  2

  bence kızartma sevip de yağ kullanmak istemeyenler için bile çok isabetli bir alışveriş. ayrıca fırından daha kolay ısındığı için elektrik tasarrufu da sağlıyor. çok yağlı yemekler ve fırın kullanan aileler için bir yıl içinde kendini amorti etme potansiyeli var

 • 19 Ocak 2022 14:22
  1

  döküm tencere ve tava temizliği gerçekten çok dertli ama bu şekilde pişen özellikle etler çok daha lezzetli oluyor çünkü ocakta bir eti mühürleyebilmek ancak bu şekilde mümkün olabiliyor.

  bkz: Steak Etler Döküm Tavada Nasıl Mühürlenir ve Pişirilir?

 • 10 Haziran 2022 15:59
  0

  airfryer'da fırında pişiremediğiniz neyi pişirebiliyorsunuz ki mantıklı bir alışveriş olsun?

 • 10 Haziran 2022 14:50
  0

  airfryer diyecelktim ama son zamanlarda o kadar sık kullanmaya başladım ki aslında çok da isabetli bir alışveriş yapmış olduğumu anladım

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Satın aldığınıza pişman olduğunuz 5 ürün

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.