5.00 / 1 oy

San Sebastian Cheesecake Nasıl Yapılır?

O kadar yemek ve tatlı tarifi eklemişsiniz siteye, san sebastian cheesecake gibi hayatı anlamlandıran mükemmel bir tatlının tarifini kimse eklememiş. İnternetten her 3-4 günde bir sipariş vermekten artık bütün paramı san sebastian cheesecake yemeye harcadığımı düşünmeye başladım. Madem bu kadar seviyorum bu tatlıyı, bari öğreneyim de evde kendim yapayım dedim artık.

İşin ilginç tarafı pek cheesecake seven birisi de değilim, ama peynir ile tatlının karışmasının bu kadar lezzetli olabileceğini o zamanlar bilmiyormuşum demek ki :) İzmir bombası ile birlikte kendimi her gün yememek için zor tutuyorum..

San sebastian cheesecake'i her yer aynı lezzette yapamıyor, bazı yerlerin tariflerinde çok ince dokunuşlar ya da malzemelerinin tazeliğinden kaynaklanan bir lezzet olduğunu düşünüyorum. Güzel san sebastian cheesecake yapan pastanelerdeki gibi lezzetli bir tarif bilen varsa evde yapabileceğim şekliyle paylaşabilir mi lütfen :)

iremyağmur

27.09.2020 13:30

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 10 Ocak 2021 23:08
    0

    San Sebastian Cheesecake için en beğenilen tarifi San Sebastian Cheesecake Tarifi (denenmiş) yazımda paylaştım. Siz de denedikten sonra yorumlarınızı beklerim. 

  • 5 Aralık 2020 13:13
    0

    Benim tavsiyem kendiniz deneyecekseniz labne ya da krem peynir kullanmak yerine bir de taze peynir kullanarak deneyin. Krem peynir zaten yararlı bir besin değil. onu tamamen listeden çıkarabilirsiniz. Taze peynir olarak da içim'in taze peynirini önerebilirim. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
San Sebastian Cheesecake Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.