5.00 / 1 oy

Raid Elektro Mat Artık İşe Yaramıyor?

Yıllardan beri sivrisinekleri kovmak için kullandığım ve büyük ölçüde de memnum olduğum raid elektro mat ürünleri sanırım hem formül değiştirmiş, hem de boyutu küçülmüş. Firmaların fiyat artırmak yerine boyut küçültme uygulamalarından nasibini aldığını düşünerek biten tabletin yenisini migros'tan satın aldım ama hem eski makinesine tam olarak uymadı, hem de sağına soluna destek koyarak taktığım odada iki gündür sivrisineklar alay eder gibi cirit atıyorlar.

Sonuç olarak muhtemelen boyutuyla birlikte ürünün formülünü ya da etken maddelerinin oranlarını da düşürdüklerini tahmin ediyorum çünkü yıllardan beri kullandığım bir ürün ve eski tabletlerini kullanırken hiç böyle bir problemle karşılaşmamıştım. Acaba Raid elektro mat ürününün eski tabletlerini bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? Bozulma gibi bir durumu yoksa önümüzdeki birkaç yıl boyunca kullanmak üzere toptan sipariş etmek istiyorum. Yoksa da bunun yerine işe yarayan alternatif bir sinek kovucu ürün tavsiye eder misiniz? Olur da firma yetkililerinden birisi burayı okursa gerçekten kendilerine sormak istiyorum, bu yaptığınız ufak hesaplar size daha mı kazançlı oldu?

okudan

23.08.2020 04:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Raid Elektro Mat Artık İşe Yaramıyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.