5.00 / 1 oy

Ağustos Sonunda Gelen Yaz Bitiyor Hissi

Yıllardan beri bu sendromu üzerimden atamadım. Ağustos ayının sonlarına yaklaştıkça yazın serin ve en keyifli döneminde olmamıza rağmen pazar günü sonrası okul ya da iş başı yapılması gibi ağustos sonrası da yaz mevsiminin bitmeye başlıyor olması ciddi ciddi depresyon sebebi oluyor bende.

Ege tarafına taşınmak ve yılın büyük bir kısmını yaz mevsimine eşdeğer bir sıcaklıkta yaşayabilmek gibi bir hayal kurmaya bile başladım artık. Bu yıl koronavirüs pandemisinden dolayı tatil de yapamadık ama demek ki burukluk yaşatan şey tatilden dönüyor olmak değil, yaz mevsiminin bitiyor olmasıymış. Benim gibi takvimde Eylül yazısını görür görmez yaz mevsiminin bittiğine üzülmeye başlayan başka yazarlar da varsa birbirimize morak verelim ditye bu sayfayı açıyorum. Yazın tadını çıkaramadığımız bir yıldan sonra gelecek yıl acısını çıkarabileceğimiz sağlıklı bir yıl olur umarım.

cukalvat or

23.08.2020 23:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ağustos Sonunda Gelen Yaz Bitiyor Hissi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.