5.00 / 1 oy

PS4'te FIFA 20 Oyunu 30 TL'ye Düşmüş

Geçen yıl bu zamanlarda Fifa 19'u yine benzer bir indirimle 40-50 TL gibi bir fiyata aldığımı hatırlıyorum. Kariyer modunu severek oynamıştım ama Fifa 20 çıktığında çok pahalı olduğu için almamıştım. Şimdi 30 TL'ye görünce yine birazdan siparişini vererek alacağım :)

fifa 20 ps4

FIFA 21'in standart sürüm ön sipariş fiyatı 500 TL olduğu için bir sene de FIFA 20 oynarız artık, oyun motoru yine değişmediği için bir şey kaçırdığımı düşünmüyorum açıkçası. Kaçırıyorsam da FIFA 21 almak için en azından 200 TL altı fiyatlara inmesi ve gameplay olarak FIFA 20'ye göre çok farklı özellikler sunuyor olması gerek.

Diğer indirimler arasında benzer bir fırsat göremedim, keşke sıralama seçenekleri arasında indirim oranına göre artan ya da azalan sırada sırala gibi bir seçenek koysalarmış. Bence Playstation Store web ekibi, tüm indirim peşinde koşan oyunseverlerin tüm oyunların fiyatlarını teker teker incelemelerini ve takip etmelerini istiyor, bu kadar zorlamanın başka bir anlamı olamaz.

kobra

04.09.2020 00:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PS4'te FIFA 20 Oyunu 30 TL'ye Düşmüş

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.