5.00 / 1 oy

Prize takılabilen hareket sensörlü lamba tavsiyesi

Koridordan geçerken duvardaki elektrik düğmesine basıncaya kadar devirmediğim eşya kalmadığı için duvara takılan ve sadece hareket algıladığında 5-10 saniye yanan bir lamba arıyorum. İnternette arayınca akıllı lambalar çıkıyor ve fiyatları da çok pahalı. Rengini ayarlayabilmek ya da telefonla uzaktan bağlanabilmek gibi isteklerim yok, herhangi bir ekosistemin parçası da olmayacak. Bildiğimiz duvara takılan elektrik lambalarının hareket sensörlüsünden istiyorum. Hareketi biraz uzaktan algılaması yeterli, elektriğin düğmesine basaca yakınlığa geldikten sonra zaten ışıkları yakabiliyorum.

Eğer hesaplı bir ürün varsa gece tuvalete kalkanların da çok tercih edecekleri bir ürün olur çünkü gece tuvalete kalkmak demek en asgari hareket ile doğrudan tuvalete gitmek ve dönmek anlamına geliyor. Koridordaki ışığı yakmak hem üşengeçlik sebebiyle, hem de ev halkı uyanmasın diyerek pek yakılmaz ve yine yerde bir şeyler varsa (çocuklu ailelerde sık sık oyuncaklar olur mesela) üzerine basılır, kırılır, düşürülür ve en kötüsü de düşülür. Bu yüzden soru başlığını tavsiye olarak açıyorum, eğer böyle bir ürün varsa tüm memleketin bu akılsız ama hareket sensörlü lambaya ihtiyacı olabilir.

mustafaxyy

12.09.2020 11:13

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Prize takılabilen hareket sensörlü lamba tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.