5.00 / 1 oy

Playstation Plus almanın faydaları nelerdir?

Sanırım Playstation black friday indirimini kaçırarak sormakta biraz geç kaldığım bir soru ama mutiplayer olarak pek PS4 cihazımı kullanmadığım için de Playstation Plus üyesi olmaya bir türlü ikna olamadım. Benim bildiğim faydalarını aşağıya bir yazayım, sonra da kendi PS4 kullanma durumumu paylaşarak danışmış olayım. Playstation Plus almanın faydaları:

- Multiplayer olarak Playstation oyunlarını oynayabiliyorsunuz

- Her ay 2 adet ücretsiz Playstation oyunu veriyor

- Kampanyalarda Playstation oyunlarının fiyatlarına Plus üyeleri için ek indirimler yapılıyor

Ben PS4 cihazını haftada 1 ya da 2 gün açıp en fazla 1 saat zaman geçiren bir adamım. Witcher 3 ya da RDR2 gibi oyunları alıp da daha en fazla ikişer saat oynamışımdır. Eğer multiplayer oyun oynayan bir adam olsaydım yine mantıklı ama Fifa'yı bile bilgisayara karşı senaryo modunda oynamayı seviyorum, bu gidişle o senaryo da bitemeyecek zaten :) Her ay verilen oyunların vasat olduklarını düşünüyorum, indirimler konusunda ise zaten büyük fiyat düşüşlerinde oyun satın almayı tercih ediyorum. Peki bu durumda benim gibi birisi için Playstation Plus üyesi olmanın ne artısı var?

muratokcu

30.11.2019 16:24

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 14 Temmuz 2022 18:23
    0

    bunlar da sonunda xbox gibi bir modele geçtiler ama bence çok geç kaldılar ve halen de çok pahalı

  • 18 Mart 2022 12:58
    0

    her playstation plus indiriminde acaba bu sefer alıp denesem mi ikilemine girmekten kurtulmuş olursunuz. mümkünse en az bir yıl alın ki sonrasında hiç indirim haberlerine bile bakmanıza gerek kalmasın. eğer siz de benim gibi playstation'unuzu zaman bulamayıp aylarca açamayanlardansanız zaten o bir yıl içinde plus ve online gaming işlerine falan hiç sıra gelmemiş olur ve seneye de tekrar plus alsam mı diye düşünmenize gerek kalmaz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation Plus almanın faydaları nelerdir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.