5.00 / 1 oy

Playstation 4'ün en iyi tenis oyunu tavsiyesi (2019)

PS4 için tenis oyunlarına bakıyorum, çok fazla seçenek olmasa da fiyatları makul olduğu için at kenara eve arkadaş gelince beraber oynanır zevkli olur gibi görünüyor.

En güncel oyun Tennis World Tour 179 TL'den 44 TL'ye düşmüş. PS Store oyunlarına fiyatı çok cazip geldi, demosu da bence hiç fena görünmüyor ama oyun eleştirmenleri nedense oyuuyerden yere vurmuşlar. Bildiğiniz alternatif bir PS4 tenis oyunu varsa yazabilirseniz bir de ona bakayım, yoksa zaten piuyasadaki tek oyunu eleştirmeye de gerek yok bence, EA Sports daha iyisini yapıncaya kadar muhtemelen en iyisi bu olacak :)

kobra

14.08.2019 23:06

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 29 Eylül 2021 00:31
    2

    ne mükemmel grafikler, ne gerçekçi seyirci ambiyansı ve ne de ışıklandırmasına kadar birebir aktarılmış kortlar bir tenis oyununu eski atari tenis oyunları kadar eğlenceli yapamıyor. çok basit, tek düğme ile oynanabilen ve ses efekti olarak da topa vurdukça "güp" sesi çıkartan oyunlar bence çok daha eğlenceliydi ve saatlerce de kendini oynatırdı. şimdi en kral oyun olsa iki maç yapınca sıkılıyor insan.

  • 29 Eylül 2021 01:54
    1

    bahsettiğiniz yıllarda beklenti düşüktü ve oyunu kapatınca yapılabilecek alternatif bir aktivite yoktu da ondan saatlerce güp güp oynanıyordu. şimdi her oyunu bir önceki mükemmel oyun ile kıyaslıyorsunuz ve zaten beklenti tavan durumunda. ayrıca oyunu kapatınca yapabileceğiniz tonla aktivite var. başka bir oyunu açabilir, instagram'da takılabilir ya da netflix'te bir film izleyebilirsiniz. bu yüzden saatlerce herhangi bir oyunu oynamak istemiyorsunuz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation 4'ün en iyi tenis oyunu tavsiyesi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.