5.00 / 1 oy

En iyi Android ve IOS Puzzle oyunları (2019)

Zeka oyunlarını seviyorsanız, Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz ile indirebileceğiniz ücretli ve ücretsiz puzzle oyunlarına bir göz atmalısınız.

1. Dissembler (11.99 TL): Dissembler, renk ve şekilleri baz alan güncel zeka oyunlarından birisi. İlk bölümlerde sizi oyuna ısıtmak ve pratiğinizi artırmmak için kolay problemler ile başlıyor ancak ilerleyen bölümlerde ciddi ciddi düşünmenizi gerektiren zorluk seviyelerine ulaşıyor.

Dissembler

2. Two Dots (Ücretsiz): Nokta birleştirmek üzerine kurgulanmış harika bir puzzle oyunu.

Two Dots

3. Monument Valley: (Ücretli) Monument Valley 1 (10.99 TL) ve  Monument Valley 2 (17.99 TL), hem zeka oyunu, hem de biraz zamanlama gerektiren 3 boyutlu platform oyunlar ve inanılmz güzel grafiklere sahip.

Monument Valley

4 Hocus: (Ücretsiz) Geometrik cisimlerin farklı düzlemlerde A noktasından B noktasına ulaştırılabilmesi konulu puzzle oyunları arasında en güzellerinden birisi. Arkada çalan sakin müzik de siz kafayı patlatırken huzur veriyor.

Hocus

5. Brain it on (Ücretsiz): Çizdiğiniz geometrik cisimlerin başka cisimlerle ve yer çekimi ile etkileşime girerek yere düşmesini sağlamaya çalıştığınız inanılmaz eğlenceli bir zeka oyunu. Son zamanlarda hazırlanmış en yaratıcı oyun konseptlerinden birisi olduğu kesin.

Brain it on

gencer

20.10.2019 22:23

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
En iyi Android ve IOS Puzzle oyunları (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.