5.00 / 1 oy

Playstation 4 içindeki oyunları nasıl satabilirim?

Playstation 5 almaya karar verdim ama muhtemelen Türkiye'deki fiyatlardan almak yerine yurt dışından gelecek bir tanıdığımdan gelirken getirmesini rica edeceğim. Playstation 4 kullanıyorum bu arada ve içinde de en az 30-40 tane sağlam oyun vardır. Şimdi Store'dan almaya kalksam en az 2-3 bin lira tutar sadece oyunlar.

Playstation 4'ü satacağım ama şöyle bir problemim var, içindeki oyunları da satmak istiyorum ama Playstation hesabım kendi e-mail adresim olduğu için ve email adresimi Playstation 5 için de kullanmaya devam etmek istediğim için bir şekilde sadece içindeki oyunları ayrı satmak istiyorum. Yani internettekiler gibi Playstation hesabımı değil, sadece içindeki oyunları devretmek istiyorum. Kardeşlik hesabı yaparak vb. bunun bir şekilde yolu var mıdır?

Yoksa da aklıma şöyle bir çözüm geliyor, diyelim içindeki oyunları satabilmek için Playstation hesabımı satmak zorunda kaldım. Yeni bir gmail adresi alarak ve Playstation hesabımın mail adresi olarak bu yeni aldığım adresi ilişkilendirsem nasıl olur? Sonra da kendi eski mail adresimle yeni bir account açmış olurum?

vedat

21.10.2020 22:56

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 23 Ekim 2021 10:12
    0

    playstation oyunlarının fiyatlarına baktım da koca koca adamların neden psn kardeşliği falan diye uğraştıklarını anlamış oldum. xbox almak oyun fiyatlarına bakıldığında ciddi bir tasarruf kalemi olabilir gibi görünüyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Playstation 4 içindeki oyunları nasıl satabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.