5.00 / 1 oy

Philips Smart Wireless Dimmer Nereden Bulabilirim?

Philips'in akıllı aydınlatma ürünleri ile biraz kafayı bozmuş olabilirim, bütün evi telefondan kontrol edilebilir akıllı aydınlatma cihazlarıyla yönetebilmek için sürekli planlar yaparken buluyorum kendimi. İnternetten izlediğim phillips ekosistemlerinde özellikle ingilizce videolarda bizde hiç olmayan çok daha kullanışlı cihazlar görüyorum, internetten arattığımda ise bu cihazlardan hiçbirisi bizde satılmıyor.

Philips smart wireless dimmer adında bir ürün var mesela, adından da anlaşılabileceği gibi aydınlatmayı yavaş yavaş açıp kapatabilmeyi sağlayan ve bizde dimli olarak bilinen sistemleri kumanda etmeye yarayan ve yurt dışında da oldukça hesaplı bir ürün. Ama bizde muhtemelen artık 20-30 dolarlık ürünler bile neredeyse 500-600 TL'lere satıldığı için ürün çeşitliliğine de yer verilmez oldu. Muhtemelen firmalar bu ürünlere para harcayarak stok yapmak istemiyorlar, nasıl olsa bizim satmak isteyeceğimiz fiyatlara bu ürünleri kimse alamaz diyor olabilirler.

Yine internette bir yerlerde bu ürünü tek başına satın alabileceğim bir yer gören olursa buraya yazabilir mi diye bu soruyu açmak istedim.

koray2222

20.10.2020 08:56

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 29 Ekim 2021 02:18
    0

    bizdeki phlips hue setlerinde dört adet düğme bulunuyor, ortadaki düğmeler de zaten ışığı az açıp kapatmaya yarayan ışık şiddeti ayarlama düğmeleri. dimmer yerine doğrudan bunları kullanabilirsiniz. onu da geçiyorum, telefon uygulamasından zaten tüm gruplandırılmış ışıkları dimmer gibi kısıp açabiliyorsunuz ne gerek var ilave masrafa?

  • 19 Kasım 2021 07:50
    0

    wireless dimmer'a para vermek yerine o paraya hareket sensörü alarak odaya girdiğinizde ışıkların otomatik olarak açılmasını ve odadan çıktığınızda da ışıkların otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz. ya da hareket algılandıkça ışıkların yanmasını sağlayabilirsiniz. bence de gereksiz bir harcama olur.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Philips Smart Wireless Dimmer Nereden Bulabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.