5.00 / 1 oy

PDF Dosyasına Sayfa Numarası Eklemek

Daha önce de birkaç servisi ile ilgili birşeyler yazdığım çok kullanışlı bir intetnet sitesinin yeni keşfettiğim bir özelliğini paylaşmak istiyorum. Bildiğiniz gibi word belgelerine sayfa numarası eklemek kolay bir işlem ve sayfa numarası olan bir word dosyasıno pdf yapınca bu sayfa numaraları otomatik olarak pdf dosyasına da taşınmış oluyor ve problem olmuyor. Ancak bazı durumlarda sayfa numarası olmayan pdf dosyalarına sayfa numarası eklemek gerekebildiği için bu bahsettiğim internet sitesi çok güzel bir özellik geliştirmiş ve online olarak pdf dosyalarına sizin istediğiniz formatta sayfa numarası ekleyen bir sistem hazırlamışlar. Sayfa numarasını da hep sağ tarafa ekleyebilmek mümkün olduğu gibi bir sola bir sağa eklemek de mümkün.

İnternetten pdf dosyasına sayfa numarası ekemek için www.ilovepdf.com adresine giriş yapın ve araçlar arasından (Türkçe versiyon için) Sayfa Numaraları aracını seçin.

pdf sayfa no ekleme

Şimdi sayfa numarası eklemek istediğiniz pdf dosyasını sisteme ücretsiz olarak yükleyebilir, sayfa numaralarını sayfanın istediğiniz yerine ekleyebilir ve güncellenen pdf dosyasını bilgisayarınıza geri indirebilirsiniz.

pdf sayfa numarası eklemek

emeklimafya

20.06.2020 13:31

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PDF Dosyasına Sayfa Numarası Eklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.