5.00 / 1 oy

Para harcamaktan hiç çekinmediğiniz şeyler nelerdir?

Şahsen benim görüşüm, insan kendinde olmayanı ister. Sağlığı olmayan sağlığı için bütün parasını seve seve harcayabilir mesela. Ya da çirkin olduğunu düşünen bir insan güzel/yakışıklı olabilmek için bütün elindekini avcundakini sokağa dökebilir (döküyor da ayrı konu).

Bir de insan sahip olduğu ve kıymetini çok iyi bildiği şeyler için varını yoğunu harcayabilir. Aşık olan her hafta uçak parasına bütün maaşını verebilir, çocuğu olanlar zaten durumu biliyorlardır, sağlığından beslenmesine, eğitiminden sosyalliğine inanılmaz paralar harcanıyor.

Sizlerin de görüşlerini merak ettiğim için bu başlığı açıyorum, bakalım başka nelere seve seve tüm paramızı harcıyormuşuz görelim.

sema ozturk

14.07.2019 17:45

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 19 Eylül 2021 09:38
    4

    kaçınmamak ifadesi çok iddialı olur çünkü en standart ihtiyaç malzemesinin bile en kaliteli versiyonunu almaya kalktığınızda anlam veremediğiniz paralar ödemek durumunda kalıyorsunuz. ama beni hayata bağladığını düşündüğüm hobilerim ya da rutinlerim ile ilgili alanlarda mümkün olduğunca çıtayı düşürmemeye çalışıyorum. bir de bir kere satın alıp uzun yıllar kullanabilmeyi umduğum ürünlerde kaliteli olduğunu düşündüğüm seçimler yapmaya çalışıyorum

  • 16 Ağustos 2019 22:24
    0

    Kendime harcama konusunda oldukça cimri olan ben sevdiğim kişiler için tüm kapıları açabiliyorum. şu güne kadar pişman olmadım, umarım da olmam.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Para harcamaktan hiç çekinmediğiniz şeyler nelerdir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.