5.00 / 1 oy

hipicon sitesinden alışveriş yapmak güvenli mi?

Yoga matı ararken karşıma çıkan hipicon alışveriş sitesinde tasarımcıların yapmış olduğu birbirinden güzel ürünler arasında resmen kayboldum diyebilirim. Fiyatları diğer sitelerde satılan ürünlere kıyasla daha pahalı fakat bunda hem tasarım ürünlerin ağırlıklı olmasına hem de her yerde bulabileceğimiz ürünler olmamasına bağlıyorum. Tabii bir de tasarımcıların ya da el emeği yapılan ürünlerin satılması için aracı bir kuruluş işin içine girince komisyon da otomatik olarak ürün fiyatına yansıtılıyor. O zaman da olması gereken fiyatın çok üzerinde ürün satışı ile karşı karşıya kalıyor müşteriler. Bu konuda hem satıcı hem aracı olmak üzere her iki tarafa da hak vermek durumunda kalıyorum ne yazık ki…

Beğendiğim yoga matını başka bir yerde bulurum umudu ile arattım nette fakat yok hiç bir yerde. Hipicon sitesi de ne görseli, içeriği ne kadar güzel olursa olsun benim için önceliği ne kadar güvenilir olduğu. Hem kredi kartı ile alışveriş yaparken vereceğim bilgilerin çalınmaması adına, hem de istediğim ürünün bana ulaşıp ulaşmayacağı konusunda çekincelerim var. Tabii bir de eğer ürünün bana ulaşması yolunda giderse ve ben ürünü beğenmezsem geri gönderme aşaması nasıl işliyor, bunu da merak ediyorum. Hipicon sitesinden alışveriş yaptıysanız memnun kalsanız da kalmasanız da görüşünüzü öğrenmek isterim. Özellikle belirli indirim günlerinde yapmış oldukları kampanyaları kaçırmak istemem.  

 

özgül

11.12.2020 21:53

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
hipicon sitesinden alışveriş yapmak güvenli mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.