5.00 / 1 oy

Nintendo Switch'te Nasıl Arkadaş Eklenir?

Nintendo Switch ile zaman geçirdikçe daha fazla keyif almaya başladım, yakın zamanda da arkadaş ekleme özelliğini keşfettim ve tanıdığım Nintendo Switch sahibi arkadaşlarımı ekleyerek ortak oyunlarımızda kapışma keyfini yaşıyoruz :)

Nintendo Switch'te arkadaş olarak eklenebilmek ve arkadaş ekleyebilmek için öncelikle bir Nintendo Switch hesabı açmanız gerekiyor. Arkadaşlık çift yönlü olarak olabiliyor, ya siz ekliyorsunuz ya da sizi ekliyorlar.

1. Nintendo Switch'i açın ve ana menü ekranında sol üstteki profil ikonunuza basın (örneğin kullanıcı adınız bugatti ise bugatti's page olarak geçer)

2. Soldaki seçeneklerden Add Friend seçeneğine gelin

3. Buradan size gelen arkadaşlık tekliflerini, yakınlardaki insanları, daha öne birlikte oynadığınız kişileri görebilirsiniz. Ama birisini arkadaş olarak eklemenin en kolay yolu, arkadaşlık kodunu kullanmanız. Search with Friend Code seçeneğinden arkadaşlık koduna göre istediğiniz kişileri bulabilir ve arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Nintendo Switch hesap ülkesi nasıl değiştirilir?

bkz: Nintendo Switch yeni versiyon mu nasıl anlaşılır?

bkz: Ücretsiz Nintendo Switch Oyunları Nasıl İndirilir?

bkz: Nintendo Switch ile Dualshock 4 kol kullanılabilir mi?

bkz: Nintendo Switch 2 kişilik oyun tavsiyeleri

bkz: Nintendo Switch joy-con drift problemine kesin çözüm

bugatti.veyron

03.09.2021 21:19

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nintendo Switch'te Nasıl Arkadaş Eklenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.