5.00 / 1 oy

Netflix Party (Teleparty) Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Şimdi size bir Netflix kullanıcısı olarak yeni tanıştığım ve çok da eğlendiğim bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Diyelim ki bir arkadaşınız ile uzun zamandır çıkmasını beklediğiniz bir film ya da dizi bölümü var ve bu filmi ya da diziyi birlikte izlemek istiyorsunuz. Ama covid'den dolayı da farklı şehirlerdesiniz ya da en azından aynı ortamda olma şansınız yok. O zaman Netflix Party eklentisini Google Chrome'a kuruyorsunuz ve aynı anda senkronize olarak aynı Netflix içeriğini izlerken bir yandan da anlık olarak mesajlaşabiliyorsunuz :) Ama maalesef tek bir netflix hesabı yetmiyor, iki bilgisayarın da netflix ayrı netflix hesapları ile giriş yapmış olması gerekiyor.

Edit: Ben yazana kadar uygulamanın adı Teleparty olarak değiştirilmiş.

Edit 2: Bunun ücretsiz versiyonu da varmış. Önceden adı rabb.it olan bir platformmuş ama artık adı Kast olmmuş. Kullanmayı denemediğim için daha detaylı bilgi veremiyorum.

Edit 3: watch2gether (w2g.tv) adında bir internet sitesi de varmış, oda açıp istediğiniz filmi seçiyorsunuz ve oda bağlantısını da istediğiniz aradaşlarınızla paylaşarak aynı anda aynı filmi ya da diziyi izlemiş oluyorsunuz.

Sevgilisi uzakta olanlar için üç farklı araç tanıtmış oldum şaka maka :)

mahser38

21.10.2020 15:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix Party (Teleparty) Nedir ve Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.