5.00 / 1 oy

Instagram'da Eski Hikayeleri Kaç Kişi Görmüş Nereden Bakılır?

Instagram hikaye (story) özelliği bu kadar tuttuysa bunun arkasında yatan en büyük sebep, o hikayeyi kimlerin izlediğini görebilmektir bence. İnsanlar da akış paylaşımı yaptıktan sonra gelen beğenileri sayar gibi hikaye attıktan sonra da kimler bakmış teker teker listeyi inceliyorlar.

Hikayelerin yayınlanma ömrü 24 saat olduğu için 24 saatten önce paylaşılan hikayelerin Instagram'da nereden nasıl görülebileceğini şu yazımda anlatmıştım bkz: Instagram'daki Eski Hikayeleri Nereden Görebilirim?. Bu yazıda da eski hikayeleri kaç kişi ve kimler görmüş bu sorunun yanıtını paylaşacağım.

1. Profil sekmenizden sağ üstteki menüye tıklayarak Arşiv seçeneğini seçin.

2. Eski hikayelerinizi bu sayfada üzerlerinde tarihleri ile birlikte göreceksiniz. Hangi hikayenizin kimler tarafından görüldüğünü öğrenmek istiyorsanız o hikayeyi açın.

3. Hikayenin sol alt kısmında o hikayeyi görüntüleyen kişi sayısının yazdığını göreceksiniz. Bu alana tıklarsanız da eski bir hikayenizi kimlerin görmüş olduğunu Instagram uygulamasından görebilmiş olursunuz.

afacan

14.11.2020 22:14

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram'da Eski Hikayeleri Kaç Kişi Görmüş Nereden Bakılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.