5.00 / 1 oy

Mortal Kombat 2 filmi ne zaman çıkacak?

Mortal Kombat (2021) filmi bence bugüne kadar çekilen tüm Mortal Kombat filmleri arasında açık ara en iyisiydi. Belki mükemmel bir sinema filmi halen değil, ama en azından eli yüzü düzgün Mortal Kombat filmlerinin de yapılabileceğini görmüş olduk. Ne ilk film gibi çocuk filmiydi, ne de sonraki Mortal Kombat filmleri gibi düşük bütçeli zorlama aksiyon filmlerindendi.

--Spoiler--

Filmin sonunda gördük ki devam filmi de yolda olacak, Johnny Cage'in film sonunda görünmesinden de bunu anlayabiliyoruz. Zaten ilk filmin sonunda tüm hikaye de sonlandırılmadı ve devamı bir sonraki filmde der gibi bir şey oldu.

--Spoiler--

Ama ikinci filmin ne zaman çekileceği ya da ne zaman çıkacağı konusunda ne imdb'de, ne de güvenilir diğer kaynaklarda şimdilik bir bilgi yok. Mortal Kombat 2 filmi ne zaman çıkar ve günün şartlarında sinemadan mı izlenir yoksa Netflix, Amazon Prime Video vb. bir dijital yayıncıdan evde mi izleriz bilmiyorum ama umarım arayı fazla da uzatmazlar. Hazır Mortal Kombat 11 oyunu ve ek paketleri de oyun gündeminde canlılığını korurken yayınlasalar iyi ederler.

Mortal Kombat 2 filminin yayınlanma tarihi konusunda bir bilgi görürseniz buradan da bilgi verebilir misiniz?

 

Editör editi: sitede daha önce açılan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Mortal Kombat filmi ne zaman nereden izlenebilir? Netflix'te var mı?

bkz: En Güçlü Mortal Kombat 11 Karakteri Hangisi?

bkz: Mortal Kombat 11'de Easy Fatality Neden Olmuyor?

bkz: Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 Karakterleri ve Çıkış Tarihi

bkz: Mortal Kombat 11 Türkçe Yaması Nasıl Kurulur?

bkz: Mortal Kombat 11 100 TL'nin altına ne zaman iner?

okudan

19.05.2021 18:51

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 27 Ekim 2021 20:00
    0

    ilk Mortal Kombat filmi 90'ların başlarında çıktığında senaryo bambaşkaydı. sonraki oyunlarda Scorpion ve Sub-Zero karakterlerini franchise ürünü olarak daha değerli buldukları için fazla merkeze aldılar ve konu da dolayısıyla gittikçe yavanlaştı. Mortal Kombat 11'in senaryo modunu da Sonya ve Cassie Cage gibi güçsüz karakterler üzerine kurgulamışlar zaten o da sarmadı. bu kadar tanınır bir oyun için daha başarılısı olmalıydı

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mortal Kombat 2 filmi ne zaman çıkacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.