5.00 / 1 oy

Mortal Kombat 11'de Easy Fatality Neden Olmuyor?

Çok uzun yıllar sonra Mortal Kombat serisine Mortal Kombat 11 ile yeniden merhaba demiş oldum ama oyunun o kadar çok ayarı, puanı, bonusu, özelliği var ki arada iki künde atarız diye aldığım oyun inanılmaz karışık bir şey olmuş. Hadi karakterlerin bazıları standart sürüm satın aldığım için yok da oynadığım karakter için easy fatality (kolay fatality) olarak yazdığınız R2+X kombinasyonu neden çalışmaz arkadaş?

Not: Soruyu yazdıktan sonra internetten Mortal Kombat 11'de karakterlerin Easy Fatality özelliklerini kullanabilmek için Easy Fatality Token adında bir sanal puan/para kazanmak gerektiğini okuyunca soruyu da güncelledim. Easy Fatality Tokens kazanmak için de Premium Shop'a girip para vermeniz ya da oyun içinde Time Krystals kazanmanız gerekiyormuş. Yani özetle MK11 diyor ki sen istiyor kolay fatality, verecek dolar. Ne günlere kaldık ya, fazladan para verenler fatality yapmak için bile kasmıyor ve kolay yoldan fatality yapıyor, daha fazla para vermek istemeyenler de uzun uzun tuş kombinasyonlarına basıyorlar :)

sacit

04.12.2020 11:05

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mortal Kombat 11'de Easy Fatality Neden Olmuyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.