5.00 / 1 oy

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 Karakterleri ve Çıkış Tarihi

Mortal Kombat 11 muhtemelen oyun tarihinin en kanlı ama gameplay olarak en başarılı oyunlarından da birisi. Oyun motoru o kadar mükemmel hazırlanmış ki sürekli olarak yeni dlc'lerle yeni karakterler ekliyorlar ve oyun halen güncelliğini korumaya devam edebiliyor.

Geçenlerde duyurulan Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 ile ilgili tanıtım videosu da düştü ve Terminator'ün olduğu yerde kambersiz düğün olur mu dedirtti :)

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2, üç yeni karakter sunuyor: Rain, Mileena ve John Rambo. Eklenti için trailer mahiyetinde youtube'dan paylaşılan videoda Rambo'yu ciddi ciddi Sylvester Stallone'nin seslendirdiğini de fark etmiş oldum. Tabi eğer sesler Rambo filmlerinden alındıysa bilemiyorum.

Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2'nin çıkış tarihi 17 Kasım 2020 tarihi olarak blog'larda yazılıyor ama resmi bir açıklama göremedim ben. Mortal Kombat 11 Ultimate Edition'ın çıkış tarihi de yine 17 Kasım 2020 olarak tahmin ediliyor.

Mortal Kombat 11'in fiyatının düşmesi için çok beklemiş ama artık daha fazla dayanamayarak bir süre önce satın almış birisi olarak DLC için de ne kadar bir etiket fiyatı olacak merak ediyorum. Yeni çıkan oyunların PS Store fiyatları 700 TL'lere kadar dayanmışken kampanya olmadan bu paraları vermek çok zor.

gumanji

11.10.2020 15:25

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mortal Kombat 11 Kombat Pack 2 Karakterleri ve Çıkış Tarihi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.