5.00 / 1 oy

MHRS Hastane Randevu Sistemi Neden Açılmıyor?

Rahatsızlığım sebebiyle doktordan randevu almam gerekiyor. Eskiden sorunsuz bir şekilde girebildiğim MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi), şu an açılmıyor. Şifrem mi yanlış acaba dedim, e-devlet üzerinden girmeyi denedim, çubuk döndü döndü bağlantı hatası dedi. E-nabız üzerinden giriş yaptığımı hatırlıyorum bir keresinde, bir de orayı deneyim dedim sayfa açılıyor fakat görüntüde hiç bir şey yok, bomboş. Hastaneler dolu deniliyor fakat bu denli vahim olduğunu düşünmemiştim.

Alo 182’yi aradım bir müddet yani yaklaşık olarak 5 dakika bekledikten sonra 14 Ocak 2021 tarihinde doktorun müsaitliği olduğunu fakat 14 gün içindeki randevuları verebildiklerini sonrası için randevu oluşturamadıklarını söylediler. Devlet tiyatroları online bilet satışına 15 gün önce başlıyor, eğer önden izlemek isterseniz 15 gün öncesinden açıldığı saatte giriş yapıp bilet almanız gerekiyor. Şu an MHRS sisteminde doktor randevusu almak da işte bu kadar zor. Hastaneye gidip oradan randevu alabilir miyim diyorum yarın için, çünkü bazen randevulu hastalar ve hastanede kayıt yaptıranlar sırayla alınıyor. Ona da olmaz diyorlar, randevusuz hasta bakılmıyor ayağına. Eminim hastanede çalışan bir tanıdığı olan varsa randevu almadan gidip muayene olabiliyordur. İnat edip gün içinde defalarca MHRS’ye girmeye çalıştım , bir kere tutturdum. Onda da randevu için uygun zaman bulunamamıştır dedi, hangi günü denediysem. Ne yapalım biz ölelim mi?!

Mustafa Mert

27.12.2020 22:55

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
MHRS Hastane Randevu Sistemi Neden Açılmıyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.