5.00 / 1 oy

Atelier Rebul ürünlerini kullananlar ve tavsiye ile şikayetleri

Atelier Rebul firması, uzun yıllardır kolonya üreten Rebul firmasının kozmetik alanında da üretimler yapan yan markası. İnternette biraz araştırma yaptım ve çok AVM'de mağazaları olduğunu fark etmiş oldum, işin garip yanı ben daha önce hiçbir mağazalarına girip de alışveriş yaptığımı hatırlamıyorum, atlamazdım ben böyle güzel kokan yerleri..

Hediye olarak gelip de uzun zamandır kutusunda bekleyen İstanbul serisi duş jelini ve vücut losyonunu kısa bir süre önce deneyerek çok beğendim, bu kadar kaliteli olduklarını ve güzel koktuklarını bilseydim kutularında bu kadar bekletmeden hemen kullanırdım :) Duş ürünlerini bu kadar beğenince internetten bakayım dedim başka hangi ürünleri varmış, ama internet sitelerinde ürünlerine açıklama bile yazmamış olmaları beni hayal kırıklığına uğrattı. Parfümleri konusunda ise internette kalıcılıkları konusunda çok eleştiri var, Zara'nın parfümleri de çok hesaplı ve güzel kokuyor ama kalıcılık konusunda onlarda da aynı problem vardı.

Atelier Rebul ürünlerini kullanıp da beğendiği ve beğenmediği ürünleri yazmak isteyenler için bu başlığı açıyorum. Herkes kendi deneyimini, öneri ve şikayetlerini yazabilirse okuyanlar için faydalı olur çünkü malum artık mağazalara gidip de tester koklayabilmek gibi bir lüksümüz kalmadı, sadece internetteki yorumları okuyarak kozmetik ürünlerine kadar bu şekilde sipariş verir olduk.

bruksel

27.04.2020 14:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Atelier Rebul ürünlerini kullananlar ve tavsiye ile şikayetleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.