5.00 / 1 oy

Kıyafet Tasarlayıp Dikmek İçin Nelere İhtiyacım Var?

Gece bir yazarın yağlı boya yapmaya başlamak istediğini görünce ben de ne zamandır kıyafet tasarlamak, çizmek ve dikmek istediğimi düşünerek ben de hobime bir yerlerden bşlamak istediğime karar verdim. Kendi hazır aldığım kıyafetlerimi keserek yeniden tasarlamak, kollarını ve yakalarını istediğim gibi yeniden şekillendirmek dışında herhangi bir deneyimim ya da moda bilgim yok.

Kıyafet tasarımı için kullanabileceğim bilgisayar programları var mı yoksa bu işin usulü elle çizmek midir? Kumaş seçimi ve kesim/dikim konularında daha istekliyim aslında, sanırım bunu ben yaptım diyebileceğim bir şeyler üretmek ve hatta belki de kendim giymek istiyorum. Eğer başarılı işler ortaya koyduğuma kendimi inandırabilirsem o zaman instagram'dan çalışmalarımı paylaşmayı ve hatta belki satarak ticari olarak bir şeyleri yapmayı bile düşünebilirim. En önemli ve zor aşamanın başlamak olduğunu düşünüyorum. Kıyafet tasarımı ve dikimi konusunda bana yön verebilecek ve başlangıç noktasından itibaren bir rota çizebilecek arkadaşların bilgileri ile bana destek olmalarını rica ediyorum.

yaseminemre

07.09.2020 23:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kıyafet Tasarlayıp Dikmek İçin Nelere İhtiyacım Var?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.