5.00 / 1 oy

Kayak merkezleri açık mı? 2021

Geçenlerde haberlere çıkan kayak merkezlerindeki korona virüs partileri sebebiyle kış turizminin yapıldığı otellere düzenleme getirileceği konuşuluyordu. Bu bahsedilen düzenlemeler gündeme getirildi mi? Yani şu an işliyor mu? yoksa sırf milletin  gazını almak için mi yaal işlem başlatılıyor denildi. Kayak merkezlerindeki partilerden belki de bir iki öncesinde yine haberlere yansıyan ve babasını ATM'de beklerken ceza kesilen çocuğun haberi de tabii medyada yankılanınca otellerdeki durum daha çok insanların gözüne batmış oldu. 

Normalde haftasonu sokağa çıkma yasakları olsa da özellikle kayak imkanı sunan otellerin faaliyetlerini sürdürdüğü ve insanların hava almak için ve ev ortamından kurtulmak için denetimlerin de yapılmadığı bu otellere akın akın gittiğini biliyoruz. Peki özellikle Antalya Side bölgesinde yaz kış çalışan oteller de bu yeni düzenlemeden zararlı çıkacak mı? evet güney kesimlerinde kayak turizmi yok fakat havaların iyice güzelleştiği şu günlerde insanlar deniz kenarına da gitme hayalleri kurmaya başladı bile. Eğer kayak otellerine gidiş hala serbestse hazır çocukların okulu da tatile girmişken biz de gidelim diye düşünüyoruz. Sizce oteli arayıp sormam mı daha mantıklı? Yoksa daha sağlıklı bilgi nereden alabilirim bilenler bilgi verirse çok sevinirim. Tatil yapacağız diye cezaları yiyip dönmeyelim. 

ertan16

09.02.2021 03:07

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kayak merkezleri açık mı? 2021

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.