5.00 / 1 oy

Kaval kemiği neden ağrır?

Fazla spor yapan birisi değilim özellikle son iki üç aydır hiç spor yapamadım diyebilirim. Bununla birlikte yine de daha eskilerde yürüyüş, koşu, plates gibi hareket halinde bulunduğum zamanlar da olmuştur. Bundan iki gün önce gidecegim yeri sasirinca baya bir yurumem gerekti yaklaşık yarim saat boyunca tempolu yürüyüş yapmış oldum yani. O gün bir şey hissetmedim fakat ertesi gün bildiğiniz dayak yemiş gibiydim. Nasıl anlatayım, her iki kaval kemiğim de inanılmaz ağrıyordu fakat üst bacaklarımda çok fazla ağrı yoktu. Hadi bacak kısmını yürüş yaptığım için ağrıyabilir desem de (kaval kemiği ağrısı hala ilginç geliyor), kollarım da ağrıyor. Ne bir ağırlık taşıdım ne de başka bir şey yaptım, sadece yürüdüm... 

Bugün üçüncü gün ağrılar hafif seyrediyor. Acaba korona virüs e yakalanmış olabilir miyim? Daha önce bu şekilde bir ağrı hisseden oldu mu? Google araştırması yapmaya korkuyorum acikcasi kanser filan yazıldığı için her bir ağrıya. 

alakran

14.01.2021 21:57

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kaval kemiği neden ağrır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.