5.00 / 1 oy

iRobot Roomba i7 mi Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro mu?

Herkesin robot süpürge almasından artık anlıyorum ki robot süpürge teknolojisi son kullanıcı için yeterli teknolojiye ve erişilebilir fiyat noktasına ulaşmış. Bu da artık hemen her markanın ürettiği robot süpürgelerde en azından haritalama, zamanlama ile görevlendirme ve uzaktan yönetim gibi özelliklerin standart olması anlamına geliyor. Peki piyasadaki ürünler arasındaki fiyat farkı uçurumu neden halen kapanmıyor?

Geçtiğimiz yıl iRobot Roomba almaya niyetlendikten sonra fiyatları görünce hele biraz daha geçsin diye robot süpürge siparişini ertelemiştim. Şimdi ise her yerde Xiaomi markasının ürettiği paspaslı model tartışılıyor.

Cevabını öğrenmek istediğim soru tam olarak şu, iRobot Roomba i7'ni fiyatı 6.500 TL, Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro ise 3.000 TL civarında. Yani iki ürün arasında iki kattan da fazla bir fiyat farkı var. Peki aradaki bu farkı ödemeye değer bir performans ve kalite farkı var mı?

nasa

25.09.2020 21:43

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 25 Eylül 2021 12:01
  7

  iRobot Roomba i7: 5.000 TL

  Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro: 2.500 TL

  ürünlerin fiytları düşüyor, tümünde de kronik olan sorunlar var ve sürekli olarak yeni modelleri de çıkacak. ben bütçenizi sarsmayacak ürünü doğru zamanda almanızı öneririm. xiami sürekli bağlantı kopma hataları veriyor mesela bende ama kapat aç falan derken dünya kadar da toz topluyor evden köşe bucak. ben kendi adıma satın almış olmaktan memnunum ama daha sorun bir akıllı süpürge sahibi olmak da isterdim açıkçası.

 • 23 Haziran 2022 13:41
  0

  tüm paranızı verip de almanız durumunda hayatınızı değiştirecek bir teknoloji farkı yok ortada, xiaomi bence gayet yeterli ve fiyat olarak da makul

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
iRobot Roomba i7 mi Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.