5.00 / 1 oy

iPad'i Duvara Sabitlemek için Aparat Tavsiyesi

Evde amatör olarak dart oynuyorum ve dart alıştırmaları yapabilmek için faydalı telefon uygulamalarını da mümkün olduğunca takip etmeye çalışıyorum. Geçtiğimiz yıl sorduğum bir soruya aldığım yanıtlar da çok faydalı olmuştu. Bkz: Bildiğiniz dart alıştırmaları nelerdir?

Dart idmanı yaparken herhangi bir alıştırma esnasında attığınız skorları telefona girmek çok kullanışsız bir işlem. Birinci problem telefonun ekranı çok küçük ve elinizde oklar varken genellikle doğru skorları bile yazamıyorsunuz. İkincisi ise masanın üzerinde duran telefona da bir şey yazılmıyor, elinize alıp yazmak gerekiyor ve bu işlemi her atıştan sonra tekrarlamak çok tempo düşürüyor. Ben de bu işlemi hızlandırmak için ikinci el bir ipad satın aldım. Büyük bir ekrana sahip olmasını istediğim için biraz masraf da yaparak 12.9" büyüklüğü olan bir ipad pro satın aldım. Ama tableti de masaya koyup kullandıktan sonra ne anladım ben bu işten? Tableti duvara sabitleyecek bir aparata ihtiyacım var ve istediğim zaman da kolaylıkla çıkartabilmeliyim.

3 boyutlu baskılar arasında çok hoş modeller var ama internette satılan böyle bir ürün en azından benim satın aldığım ipad'e uygun boyutta bulamadım. Benzer bir ipad kullanımı olan arkadaşlar ipad'i duvara sabitleme askısı ya da aparatı gibi bir ürünü nereden bulabileceğim konusunda yol gösterebilirlerse çok memnun olurum. Eğer bulamazsam beğendiğim modeli üç boyutlu yazıcısı ile ücreti karşılığı bastırabilecek arkadaşlarla da irtibata geçmek isterim.

ediz

16.10.2020 03:08

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 22 Mayıs 2022 23:13
    3

    thingivers sitesinde üç boyutlu duvar askı aparatı modellerini istediğiniz tablet türü için bulabilir ve yazıcınız yoksa bile baskı hizmeti veren bir yerden oldukça ucuza hazırlatabilirsiniz

  • 7 Kasım 2021 01:08
    0

    güzel fikirmiş aslında duvarda sabit duran dokunmatik ekran gibi sabit kalır, gerektiğinde elinize alır kullanmaya devam edersiniz. prize yakın olursa ve hatta prizi sabitleyecek de bir aparat bulursanız çok daha bile kullanışlı olabilir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
iPad'i Duvara Sabitlemek için Aparat Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.