5.00 / 1 oy

İnternette satılan en iyi saksı toprağı hangisi?

n11'den balkondaki bitkiler için saksı toprağı siparişi vereceğim ama çok geniş bir fiyat aralığında çok farklı topraj ürünleri var. perlit karışımlı torf toprağı olarak satılan ürünler tam olarak işime yarayan ürünler midir ve alıp direk saksıya koyabilir miyim yoksa bu toprakları bahçe topağı ile karıştırarak uygulamam mı gerekiyor? Ayrıca satılmakta olan ürünler arasında mineralli vb. özelliklere sahip olduğunu iddia eden ürünler de var ama evde hiçbir toprağın analizini yapamayacağımız için gözü kapalı güvenmek gerekiyor, peki bu iddialarda bulunarak satış yapan firmaların toprak analizleri yapılıyor mu ya da bir denetlemeye tabi tutuluyorlar mı? Aslında en kısa yoldan anlamaya çalıştığım şey şu:

Campo Sana marka toprağın 10 litresi 50 TL'ye satılıyor, ama n11'de saksı toprağı diye 50 litresi 50 TL'ye satılan topraklar var. Bu iki toprak arasındaki fark nedir ya da bir fark var mıdır? Sonuç olarak hangi toprağı satın almak daha mantıklı?

Not: Denemek için aşağıdaki ürünü sipariş veriyorum, yorumlarımı buradan yazacağım

saksı toprağı siparişi

nedim1234xxx

23.04.2020 19:12

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İnternette satılan en iyi saksı toprağı hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.