5.00 / 1 oy

instagram hikayesine nasıl emoji gönderilir?

Instagram'da hikaye (story) attığımda arkadaşlarım bana emoji ile yanıt verebiliyorlar (ateş emojisi, gülen yüz emojisi ya da 100 yazısı gibi) ama başkaları story paylaştığında nasıl cevap verebileceğimi ya da smiley gönderebileceğimi bir türlü bulamadım. Bu insanların tümü teker teker dm'den mesaj gönderiyor olamazlar sonuçta, hikayeye cevap olarak emoji gönderme özelliği olmalı ama bulamıyorum.

Edit: Buldum, hikaye açıkken ekranı aşağı kaydırın, açılan ekrandan ister emoji gönderin, isterseniz de cevap yazın. Hikaye açıkken bu seçenekler görünmediği için bulamıyordum ben de, ekranı kaydırmak da aklıma hiç gelmemişti :)

emredemirbilek

22.08.2020 11:03

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 29 Kasım 2021 01:01
    0

    story'yi görüntülerken ekranı parmağınızla aşağıdan yukarı kaydırın, karşınıza 8 tane falan emoji seçeneği çıkıyor. keşke daha fazla seçenek olsaydı gerçi genellikle tepkinizle tam olarak örtüşen bir emoji bulamıyorsunuz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram hikayesine nasıl emoji gönderilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.