5.00 / 1 oy

Alan adlarını nereden alıyorsunuz?

Bugüne kadar birçok yerli ve yabancı hosting firmasından alan adı almışımdır, açıkçası hiçbir zaman da başım ağrımadı ve ne yenileme hatırlatırken ne de transfer yaparken bir problemle karşılaşmadım. Ama son zamanlarda özellikle yabancı forumlarda insanlar namesilo'dan çok övgüyle bahsediyorlar, buradan domain alıp da deneyen var mı? Fiyatı ve paneli konusunda kullananlardan görüşlerini almak isterim.

bora34

17.09.2019 13:31

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 9 Kasım 2021 01:28
    4

    ben sürekli 2-3 firma arasında transfer ediyorum çünkü domain yenileme ücreti olarak 10-11 dolar isterlerken domain transferi yaptığınızda 6 dolar gibi fiyatlar veriyorlar. isimtescil ve natro gibi firmalarda güvenlik olarak da bir sorun yaşamazsınız. yabancı firmalar da var ama en azından yerli firmalarda olası bir durumda telefonla birisine ulaşabileceğinizi bilmenin rahatlığı oluyor.

  • 13 Mayıs 2022 16:22
    0

    ben de sürekli olarak transfer ederek daha ucuza alan adı yenilemiş oluyorum. hosting firmalarının transfer durumunda talep ettikleri ücret genelde 1-2 dolar daha ucuz oluyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Alan adlarını nereden alıyorsunuz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.