5.00 / 1 oy

Instagram'da Zamanlı Paylaşım Nasıl Yapılır?

Instagram'da hashtagler'de daha çok kişiye görüntülenebilmek için düzenli olarak her gün en az bir paylaşım yapılması ve mümkünse saatinin de aynı olmasının faydası olacağı söyleniyor. Ben de hatırlatma ekledim ve deneme amacıyla açtığım bir instagram hesabında manuel olarak her gün aynı saatlerde paylaşım yapmaya çalışıyorum, açıkçası henüz bir faydasını görebilmiş değilim ama denemeye devam etmek istiyorum.

Paylaşım saati geldiğinde bazen müsait olmayabiliyorum ya da paylaşımlarım tam olarak aynı zamanda olamıyor. Ben de instagram'da gelecek tarihli paylaşım yapabilmek için bir yol olup olmadığını merak etmeye başladım. Örneğin instagram'da yarın şu saatte bunu paylaş, diğer gün şu saatte bunu paylaş gibi ileri tarihli paylaşımları şimdiden belirlesem (facebook'ta bu özellik var ama instagram'da bulamadım) ve instagram her paylaşım saati geldiğinde ilgili planlanan paylaşımı o anda otomatik olarak paylaşsa bu mümkün müdür? Instagram'da ileri tarihki paylaşım özelliği var mıdır yoksa bunun için ek bir uygulama kullanmak gerekir mi?

Derdimi anlatabildiğimi düşünüyorum, instagram'da ileri tarihli ve saatli olan bir gönderiyi (hatta mümkünse hikayeyi de) otomatik olarak paylaşmanın yolu nedir, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

TülayGeriDöndü

07.11.2020 09:25

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 25 Aralık 2021 03:24
    1

    facebook'ta bu özellik var ama instagram'da yok diye biliyorum. belki bir araç kullanarak mümkün olabilir ama bu sefer de araca instagram kullanıcı adınızı ve parolanızı vermeniz gerekir ki bu çok sakıncalı

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram'da Zamanlı Paylaşım Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.