5.00 / 1 oy

Ekşi sözlükte nasıl başlık açılır?

Yeni bir ekşi yazarı olarak ilk başlığımı açmaya tam niyetlenmiştim ki sitenin hiçbir yerinde başlık aç gibi bir buton olmadığını fark ettim. İşin komik tarafı başlık açmakla ilgili açılan tüm sayfalar da tamamen geyik olmuş, kimse de şurada şöyle bir düğme var dememiş. Her gün bu kadar çok başlık açılan bir platformda bu düğmeyi bulmak bu kadar da zor olmamalı diye düşünerek ben de bu düzene bir dur demeye karar verdim ve başladım başlık ekle butonunu aramaya. Çaylak değilim bu arada, çaylaklar başlık ekleyemezler diye ekşimeyin başıma sonra. Bakın adım adım yazıyorum.

1. Önce 1 yıllık platinyum ekşi üyeliği satın alıyorsunuz. platinyum paket alın çünkü en mantıklısı, yılda 20 başlık yazmanıza izin veriyor.

2. Başlıklarınızı üzümün sapı diye açıp da gereksiz yere haklarınızı ziyan etmeyin, okunmazsa para kazanamazsınız

3. Eğer başlığınızın ilk entry'si debe'ye girerse gelecek ay ekşi maaşınızı %30 prim ile alıyorsunuz. Sonrasındaki her bir debe'niz için de %10 bonus geliyor

4. Linç yemek de iyi bir gelir kazanma yöntemi, açtığınız başlığa sizi linç etmek için gelenler de size fazladan trafik kazandırdıkları için bu yine size gelir olarak geri dönüyor, ama bu ödemeyi zarfta alıyorsunuz haberiniz olsun.

Daha hesaplı ya da kazançlı bir yöntem bulanlar turunculasın.

delicavit

13.01.2020 12:45

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

 • 2 Aralık 2021 20:13
  31

  - ekşi sözlüğe giriş yapın

  - daha önce başlık açılmamış bir konuda başlık açmak için o terim ile bir arama yapın

  - açılan sayfada yazacağınız içerik yeni başlık olarak ekşi sözlüğe eklenmiş olur

  ekşi sözlük başlık açmak

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ekşi sözlükte nasıl başlık açılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.