5.00 / 1 oy

Instagram (Close Friends) Yakın Arkadaş Listesine Kişi Eklemek

Öncelikle Instagram'da Yakın Arkadaş (Close Friends) listesinin ne işe yaradığı ile ilgili bkz: Instagram (Close Friends) Yakın Arkadaş Özelliği Nedir?

Instagram'da (Close Friends) Yakın Arkadaşlar listesini düzenlemek, birisini eklemek ya da listeden birisini çıkartmak için şu adımları takip edebilirsiniz:

1. Instagram'da (Close Friends) Yakın Arkadaşlar listesini düzenlemek istediğiniz hesap ile oturum açın. IOS ya da Android kullanmanız fark etmez

2. Sağ alttaki profil resminize basarak kendi profil sayfanızı açın

3. Sağ üst taraftaki üç çizgi ile menüye girin ve buradan (Close Friends) Yakın Arkadaşlar listesini açın.

4. Bu listeye istediğiniz kişiler ekleyebilir ya da artık yakın arkadaş listesinden çıkartmak istediğiniz kişileri çıkartabilirsiniz.

Yakın arkadaş listesi sadece hikayeler için kullanılabilen bir özellik olduğu için akışınızda paylaşım yaparken dikkat edin çünkü sizi takip eden herkes tarafından bu paylaşımlar görünüyor olacak. Facebook'taki gibi limited profile kullanımı instagram'da mevcut değil. Eğer feed'lerinizin daha sınırlı kişiler tarafından görülebilmesini istiyorsanız hesabınızı dışarıya kapatarak sizi takip eden kişileri tekrar düzenlemeniz gerekiyor.

Advertiser Guy

10.11.2020 13:55

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram (Close Friends) Yakın Arkadaş Listesine Kişi Eklemek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.