5.00 / 1 oy

İbrahim Selim İle Bu Gece'nin en komik bölümü hangisi?

Geçen haftalarda Hasan Can Kaya Konuşanlar'ın En Komik Bölümü Hangisi hakkında fikrimi belirtmiştim. Bu hafta da benzer şekilde İbrahim Selim İle Bu Gece talkshow'un en komik bölümü hakkında fikrimi belirtmek ve ilk kez izleyecekler için hangi bölüm ile açılış yapmalarının daha eğlenceli olacağı konusunda yardımcı olmak isterim. Ayrıca benim gibi programı düzenli olarak izleyen arkadaşların en eğlenceli buldukları bölüm konusunda fikirlerini paylaşmaları da ilk kez izleyecekler açısından faydalı olacaktır. Aynı zamanda vakti değerli olanlar için bayan bölümler ile yaşanacak vakit kaybından hepimizi kurtarmış olacaktır. 

Sanırım birçoğumuz İbrahim Selimi "Stolk" programı ile tanıdık. Bir ara ekranlarda göremesek de şimdilerde yine bomba gibi eğleneli ve ilk girişteki kısımda ince mizah anlayışıyla dünyadaki ve yurt içindeki gündeme eleştirel yaklaşımı sizi bir anda kendine çekiyor. ilgi çekici ya da komik videoları, haberleri kendi yorumuyla  ve mizahıyla seyirciye aktarması programın en güzel kısmı bence. Yine programında tek bir konuk çağırarak program süresi boyunca konuk temelde olmak üzere arada seyirciye de sataşarak farklı bölümler sepiştirilerek aralara program sonlandırılır. Hem biraz oyunlaştırılmış, hem sohbet havası, hem de aralarda kısa geçişler olunca sıkılmadan izleyebiliyorsunuz.  

Gelelim programın en eğlenceli olan bölümlerine, aslında öncelikle şunu belirtmek isterim ki eğlence kısmı biraz da çağrılan konuğun potansiyeline bağlı olarak değişiyor lakin sorulan sorular karşısında klişe cevaplar veren ya da evet ve hayırdan öteye gidemeyen konuk olunca haliyle sadece sunucunun çabasıyla bu iş yürümüyor. Bu sebeple size hangi bölümleri ilk olarak izlemeyin diyerek başlamak isterim. Bensu Soral, Hazal Kaya, Aslı Bekiroğlu ve Mehmet Günsür'un olduğu bölümleri en sona saklayabilirsiniz biraz bayık geçiyor. Fakat Cem Yılmaz, Enis Arıkan, Serkan Keskin, Gupse Özay ve Can Bonomo'nun konuk olduğu bölümleri mutlaka izleyin derim.

Sizlerin de ilk izleyenler için tavsiyeleriniz varsa ya da programın formatı hakkında söyleyecekleriniz bulunuyorsa, buyrun yoruma diyerek bir sonraki program incelemesinde görüşmek dileğiyle selamlıyorum.

 

 

 

delicavit

26.11.2020 09:15

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İbrahim Selim İle Bu Gece'nin en komik bölümü hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.