5.00 / 1 oy

Taşınabilir İnternet Olarak Hangi Operatör Daha İyi?

Sürekli seyahat ediyorum ve işimi internet üzerinden yürütüyorum. Bazı otellerde sadece ortak alanlarda internet sağlandığı, odalarda ya da gittiğim yerde ortak internet olması durumunda hızının yeterli olmaması çok can sıkıcı olabiliyor. Bu sorunumu çözmek için Taşınabilir İnternet olduğunu keşfettim.

Turkcell'in çekim alanın daha fazla olduğunu düşündüğümden önceliği Turkcell Superbox'a verdim fakat kullanıcı yorumlarını okuyunca cazgeçtim. Özellikle taahhüt kısmı beni korkutuyor. Yani o kadar para vereceksiniz her ay ve kullanamayacaksınız adam akıllı, kabul edilir şey değil. Ayrıca aklıma takılan bir husus; telefonunuzun çektiği her yerde taşınabilir internetin sorunsuz bir şekilde kullanılabildiği ve prize taktığınızda çalışmaya başladığı yönünde. Yani kullanabilmem için priz şart mı? Diyelim ki tekne işletiyorum ve müşterilerimin kullanması için aldım bu durumda priz kullanımı biraz zor olur. Sormak istediğim taşınabilir modemden yararlanmak için priz şart mı? yoksa telefonlarımızdaki interneti nasıl ki başkalarının kullanımına açabiliyorsak taşınabilir interneti de bu şekilde kullanamaz mıyız?

Taahhütsüz taşınabilir internet sunan operatör var mı? Hem hızı düşmeyecek, hem de fiyatı uygun bir ürün tavsiye edebilirseniz çok makbule geçer.

izmir1987

22.11.2020 08:38

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 26 Kasım 2020 05:26
    4

    Taşınabilir internet mobil modem olarak da bilinmektedir. Genellikle yaşadığı yerde internet altyapısı olmayan daha az bir çoğunluk olarak da fazla seyahat eden kişiler taşınabilir internete ihtiyaç duyuyorlar. 

  • 25 Haziran 2022 01:57
    0

    cep telefonu interneti yettiği sürece böyle bir harcama yapmayı düşünmem kendi adıma

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Taşınabilir İnternet Olarak Hangi Operatör Daha İyi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.