5.00 / 1 oy

Gmail tarayıcıda çok yavaş çalışma problemi

Gmail birkaç gündür Google Chrome'da çok yavaş çalışmaya başladı. Birincil sekmesinden sosyal, tanıtımlar, güncellemeler ve forumlar gibi diğer sekmelere geçiş yaptığımda 1-2 saniye duraksıyor ve öyle geçiş yapıyor. ayrıca sosyal, tanıtımlar, güncellemeler ve forumlar sekmelerine gelen yeni maillerin sayısını o sekmeye geçer geçmez sıfırlardı, ben de hızlıca o sekmelerde gezindikten sonra okunmamış mail kalmadığına emin olurdum. ama şimdi sekmeyi açması da uzun sürüyor, sekmeden çıktıktan sonra okunmamış mail sayıları da ya hiç sıfırlanmıyor ya da aşırı yavaş bir animasyon ile kayboluyor. Gmail'i yıllardan beri kullanırım, içinde binlerce mail vardır ve acaba yavaşlık bundan mı kaynaklı diye merak ediyorum ama öte yandan bugüne kadar zaten hep binlerce mail vardı ve hiç yavaşlama problemi de yaşatmamıştı. Yavaşlık bilgisayardan ya da tarayıcıdan desem hiçbir programda ya da farklı tarayıcı sekmesinde öyle bir yavaşlık hissetmiyorum. Son olarak telefonda kurulıu gmail uygulamasında da bir yavaşlık hissetmediğim için hiçbir mantıklı teşhis koyamıyorum. Bilgisayar yavaş değilse, tarayıcı yavaş değilse, gmail telefon uygulaması da yavaş değilse sadece tarayıcıda açılan gmail sekmesi neden çok yavaş olabilir?

ediz

06.06.2020 08:15

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 3 Kasım 2021 21:44
    0

    chrome'da açmak yerine firefox gibi bir tarayıcıda (mümkünse hiçbir eklentisi de olmayan temiz bir tarayıcıda) açmayı dener misiniz? sorun gmail'de değil de google chrome tarayıcısında da olabilir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Gmail tarayıcıda çok yavaş çalışma problemi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.