5.00 / 1 oy

500 TL'ye kadar android tv kutusu önerisi

Evdeki eski ve akıllı olmayan televizyonu çağa ayak uydurabilmesi için akıllandırmaya karar verdim ve internetten 500 TL'ye kadar android tv kutusu bakıyorum. Yakın zamanda 300 - 350 TL civarında olduğunu hatırladığım ürünler bile 500 TL civarına gelmişler.

Tüm incelemelerde adı çok geçtiği için Xiaomi Mi Box S 4K Android TV alabilirim ama televizyonun full hd özelliği bile olmadığı için bu kadar parayı verip de kullanamayacağım bir ürün almak yerine 270 TL'ye Xiaomi Mi TV Stick alsam kullanım deneyimi olarak bir eksiklik hisseder miyim? Belkin gibi markaların daha da hesaplı android box ürünleri de var ama daha önce kullanmadığım markaları ufak fiyat farklarından ötürü satın alma konusunda isteksizim. Daha pahalı Apple TV gibi ürünleri almak zaten çok anlamsız olur. Android box kullanan arkadaşlardan görüş ve önerilerini paylaşmalarını rica ediyorum.

opevren

06.10.2020 14:08

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 2 Temmuz 2022 13:56
    0

    güncel fiyatlarla artık rakamın 1000 TL olarak güncellenmesi bence mantıklı olur

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
500 TL'ye kadar android tv kutusu önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.