5.00 / 1 oy

Erşan Kuneri dizisi Netflix'te ne zaman izlenebilir?

Erşan Kuneri, GORA filminden beri halen güldüğüm ve Arif V 216 filmi ile renkli dünyasını biraz daha yakından tanıma fırsatı bulduğumuz mükemmel bir Cem Yılmaz karakteri. Bunca zamandır neden filmi için halen bir senaryo yazılmadı diye merak ederken sonunda dizi olarak Netflix'te yayınlanacağını öğrenmiş olduk.

Erşan Kuneri, paralel evrebde meslek olarak prodüktörlük yapan bir abimizdir ve Kafa Hariç 17, Çıkarmadan 5, Grup İndirimi, Sıra Gecesi ve Darbeli Matkap gibi filmlerin yapımcılığını üstlenmiştir. Aktörlerinde mavi donu tercih eder ve kaçak sigara içmeye bayılır. Bizim evrenimizde ise sinema tarihinin en kült karakterlerinden birisidir.

Erşan Kuneri dizisinin çekimleri sona ermiş ve dizinin kadrosunda Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar gibi isimler yer almaktaymış. Dizinin ne zaman Netflix'te yayına gireceği konusunda henüz bir açıklama yok ancak 2021 yılı içerisinde 8 bölüm halinde yayınlanacağı tahmin ediliyor.

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: En Çok Özlediğiniz Türk Aile Dizileri

bkz: Netflix'te izlenebilecek Türk Dizi Tavsiyeleri

bkz: Mr. Robot Dizisindeki Türk Bayrağı ve Atatürk Büstünün Olayı Ne?

bkz: Netflix'teki Tüm Türk Filmleri

bkz: 2020'li Yılların En Güzel 10 Türk Filmi

bkz: 2010'lu Yılların En Güzel 10 Türk Filmi

farukeczanesiiiiii

18.09.2021 09:20

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 7 Ocak 2022 21:06
    0

    Cem Yılmaz'ın Netflix'e girişi filmleri ile birlikte beklenen keyfi vermemişti, sonra malum yılbaşı stand-up gösterisi de çok eleştiri aldı. umarım bu diziyle şeytanın bacağını kırar

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erşan Kuneri dizisi Netflix'te ne zaman izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.