5.00 / 1 oy

Erkek Sırt Bölgesi için Tüy Dökücü Krem Tavsiyesi

Hayatımda ilk kez omuz ve sırt bölgemdeki tek tük kıllardan rahatsız oldum ve yaz tatili öncesi bir tüy dökücü krem kullanarak bu kıllardan arınmak ve tatile bu şekilde çıkmak istiyorum. Kendim kullanabileceğim ve tüyleri/kılları dökme konusunda başarılı olan bir tüy dökücü krem tavsiyesi istiyorum. Kılların sayısı fazla olmadığı için eğer tüy dökücü krem kullanarak sert kıllardan kurtulamazsın derseniz ağda yapmayı da düşünebilirim ama ağda yapınca sanki bu kıllar tekrar çıktıklarında sayıca artarak daha fazla çıkarlar gibi bir korkum var. Hiç uğraşma bu işlerle lazer yaptır rahatla derseniz muhtemelen lazere vereceğim para boşa gider çünkü tek tük kıldan bahsediyoruz ama varlıklarını bildiğim için rahatsız oluyorum.

n11'de 60 TL'ye Veet Men Tüy Dökücü Krem var mesela, bir de Bioder Bitkisel Tüy Dökücü Krem gibi ürünler var. Hangi tüy dökücü kremin erkekler için daha uygun olduğu ve kılları dökme performansı konusunda bilgisi olan arkadaşlar varsa tavsiye edecekleri ürünü deneyebilirim.

mehmet eryılmaz

04.06.2020 12:26

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 27 Haziran 2020 00:45
    7

    Soruma yanıt alabilmeyi isterdim ama mahrem saydığımız konuları erkekler olarak paylaşmayı pek sevmiyoruz maalesef. Kendi çözümümü kendim buldum ve şu yazıda da fotoğraflarla sonuçlarını paylaştım: Erkek omuz bölgesi için ağda tavsiyesi remove ağda bantları

  • 13 Temmuz 2022 04:03
    0

    sırtınızda çok fazla kıl tüy yoksa traş makinesi ile bir kere geçseniz size bir hafta yeter

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erkek Sırt Bölgesi için Tüy Dökücü Krem Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.