5.00 / 1 oy

Erkek omuz bölgesi için ağda tavsiyesi remove ağda bantları

Bazı konularda erkekler olarak konuşmayı ve görüş bildirmeyi pek sevmiyoruz, bu da bir problemle ilk kez karşılaşan diğer erkeklerin danışabilecekleri kişilerin sayısını haliyle azaltmış oluyor. Bir süre önce sormuş olduğum soruya yanıt gelmeyince ben de kendi böbek bağımı kendim kesmek zorunda kaldım ve gidip marketten bir ağda satın alarak evde kendi kendime uyguladım ve sonuçlarını da buradan paylaşmak ve benden sonra benzer soruları olabilecek insanlara fayda sağlamak istedim.

Satın aldığım ürünün markası ve adı remove sir ağda bantları diye geçiyor ve bir erkek için hiç de satın almaya özendirecek bir kapağı yok ürünün, ama benim gibi sert olmayan ve tek tük omuz/sırt kıllarını 5 dakikada temizlemek için çok ideal bir ürün. Ürünü kullanmak için herhangi bir sıvıya ihtiyacınız yok, tek yapmanız gereken bir tarafı yapışkanlı olan bu ağdayı ilgili tüy/kıl olan bölgeye yapıştırmanız ve elinizde 30 saniye kadar sürterek bantın ısınmasını sağlamanız. Yeterince ısındığına kanaat getirdikten sonra hızlı ve sert bir hamlede çekmek.

remove sir ağda bantları

Bu bantın kimler için olduğunu anlatabilmek için pek de görsel olmadığını bilsem de şu fotoğrafları çekerek paylaşmam gerekiyordu, benim bütün tüy ve kıllarımı 2 adet bant ile temizleyebildim ve sonuç da şu şekilde:

erkek ağda

Eğer benimki gibi çok sert olmayan, kıldan çok tüy olarak adlandırılabilecek şekilde omuz ve sırt tüylerinizi almak isterseniz ürün çok pratik ve kullanımı da kolay. Hatta eğer sırt bölgenizde sizin yerinize bu ağdayı yapıştırıp çekebilecek birisi olursa daha da kolay olur.

erkek kullanılmış ağda

mehmet eryılmaz

27.06.2020 00:06

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 15 Eylül 2021 18:48
  6

  uygulamalı video olsa youtube'da temiz yüz bin izlenmesi vardı ama siz direk sonuç görsellerini paylaşmışsınız :) inceleme yazılarına çok alıştık ama erkek için omuz kılı alma bandı incelemesi de ancak böyle olurdu zaten haklısınız. emekleriniz için teşekkürler :)

 • 25 Ocak 2022 00:24
  3

  sırt bölgesinde tek tük kılları olan birisi için de işe yarayabilir ama fotoğrafını paylaşmamak şartıyla :)

 • 11 Ocak 2022 02:08
  0

  tüm detaylarıyla ve yüksek çözünürlükle merakımızı giderdiğiniz için çok teşekkürler ama gerek de yoktu sanki, söylemeniz yeterdi :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erkek omuz bölgesi için ağda tavsiyesi remove ağda bantları

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.