5.00 / 1 oy

Hush puppies marka deri mi?

Çılgın indirim günlerinde çizme ararken karşıma çıkan Hush Puppies marka çizme modeli çok hoşuma gitti. Fakat daha önce hiç Hush Puppies markayı duymadığım için çeiniyorum her ne kadar model çok hoşuma gitse de. Çizmenin materyali hakkında bilgi verilmemiş lakin fiyatı suni deri olamayacak kadar pahalı geldi bana. İnternette biraz araştırınca ayakkabılarıın çok rahat olduğundan bahsetmiş her yazan. Fakat sandalet ile çizmenin kategorisi çok farklı olduğu için emin olamadım kalıpları nasıldır. 

Marka hakkında bulabildiğim birkaç bilgiye göre aslında çok eskiye dayanıyor geçmişi fakat Türkiye’de tutmamış mı marka yoksa pahalı olduğu için mi adı sanı duyulmamış bilemedim. Neticede şimdiki nesil pahalı ürünleri statü göstergesi olarak gördüğü için ürünler kaliteli olmasa da ya da güzel olmasa da alıyorlar sırf pahalı olduğu için. Öncelikle Hush Puppies’in logosu daha doğrusu maskotu basset hound cinsi şirin mi şirin bir köpek. Türkiye’ye 1990’lı yıllarda Yeşil Kundura aracılığıyla girmiş. Hush Puppies’i duymasam da Yeşil Kundura’nın kaliteli olduğunu biliyorum dolayısıyla bir yanım markaya güvenme taraftarı. Çizmeyi gördüğüm online satış platformuna ürünün deri olup olmadığına, materyali hakkında soru sordum fakat henüz dönüş olmadı. Alsam da beğenmezsem geri göndersem diyorum. Bu sefer de hem kargo işleriyle uğraşmak istememem hem de ürünü sevsem bile deri olup olmadığını bilemeyecek olmamdan çekiniyorum. Sizler yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bazı markalar sadece deri üretir Hush Puppies de bu tarz bir marka mı? Ayakkabı daha doğrusu çzmelerini kullananlar fikir verirse çok sevinirim. 

Senem Çomaklı

28.12.2020 20:27

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hush puppies marka deri mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.