5.00 / 1 oy

Diyet için hassas mutfak tartısı tavsiyesi (2019)

Detaylı bir kalori hesabı yapabilmek için hassas ve kaliteli bir mutfak tartısı almak istiyorum. Hassasiyet seviyesi 1 gramın üzerinde olmamalı ve mutfakta sürekli açıkta duracağı için şık bir görünüşe de sahip olması lazım. Pille çalışan ürünler oldukları için fazla pil tüketmeme, dara ağırlığını hafızasında tutma ya da kullanılmadığında otomatik kapanma gibi özellikler artık tümünde olduğu için yazmıyorum bile. Zaten çok pahalı ürünler olmadıkları için plastik gibi görünen markaların ürünlerini satın almak isteniyorum. Techfit markalı ürünler güzel görünüyorlar ama Techfit Tf1002 modeli boyut olarak 17x13 cm boyutlarında bir tartı ile hacmen geniş tabakları tartabilip tartamayacağım konusunda biraz şüpheliyim. Techfit Tf1003 modeli ise çukur tabak şeklinde olduğu için sıcı gıdaları da tartabilir gibi görünüyor ama bu sefer tartım kasesi daha da küçülmüş oluyor. Sinbo'nun Bambu Dijital Mutfak Tartısı modelini de bir ara beğenir gibi olmuştum ama sonrasında baktıkça gözüme çirkin gelmeye başladı. Özetle kararsızım ve tüm öneriler için cevap beklemekteyim.

seherr

27.11.2019 10:26

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 23 Mayıs 2022 05:58
  3

  internette çirkin ama hesaplı modeller denk geliyor bazen, hepsinin aynı işi gördüğünü düşünerek alayım diyorum ama mutfakta ortada duran bu aletlerin biraz da dekor olma özellikleri olması lazım. o kadar çirkinler ki almak istemiyorum bu hesaplı olanları, iyilerine de ne gerek var oluyor ondan sonra

 • 29 Eylül 2021 03:22
  1

  eğer işlevsel olarak işimi görsün yeter diyorsanız en ucuz olanı (40-50 TL) alıp geçin, gramaj olarak ölçümleri fark etmiyor ama ölçüm alanı olarak kimisi daha küçük kimisi daha büyük olduğu için bu özelliğine dikkat etmek gerekiyor. bunun için de çoğunda dara özelliği var, üzerine yere basan alanı dar ve yüzey alanı geniş bir tabağı darasını aldıktan sonra kullanabilirsiniz.

  görsel olarak da mutfağımın bir parçası olsun ve konu komşu görsün derseniz 150 TL civarına fakir'in ürünleri güzel. daha da düşman çatlatmak isterseniz 300 TL seviyelerinde zwilling marka hassas tartılar çok şık.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Diyet için hassas mutfak tartısı tavsiyesi (2019)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.