5.00 / 1 oy

Deezer kendi kendine kapanıyor neden olabilir?

Aslında uzun zamandan beri Spotify kullanıyorum ve Spotify'ın özelliklerine de oldukça hakim ve mutluyum. Ama Deezer HiFi üyeliğini bir ay denemek ve aralarındaki ses kalitesi farkını gözlemleyebilmek için bir aylık Deezer HiFi üyeliği satın aldım. İki uygulama arasındaki ses kalitesi farkını önümüzdeki günlerde Deezer'ın ses kalitesi Spotify'dan daha mı iyi? başlığına cevap olarak yazarım. Ama bu soru başlığında farklı bir sıkıntım hakkında soru sormak istiyorum.

Deezer'ın Windows uygulamasında Windows 10 için Equalizer Programı Tavsiyesi sorusunda tanıştığım Boom 3D ile birlikte çok iyi bir ses kalitesi aldığım için telefondan çok bilgisayar başındayken bilgisayar üzerinden müzik dinliyorum ama 1-2 saat çaldıktan sonra ya ses kesiliyor ve programı kapatıp tekrar açmam gerekiyor, ya da uygulama kendi kendine kapanıyor ve uygulamayı tekrar açmak için bölünüyorum.

Deezer kendi kendine neden kapanır ya da sesi kesilir, bununla ilgili bir çözümü olan varsa cevap yazabilir mi? Yoksa durumun Deezer'dan değil farklı bir programla çakışmasından kaynaklandığını düşünebilirim, Boom 3D de ara ara sesin kaynağını değiştirebiliyor çünkü (ama her nasılsa Spotify kullanırken bu sorun olmuyor anlamadım).

Kati3kat

18.01.2021 17:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Deezer kendi kendine kapanıyor neden olabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.