5.00 / 1 oy

Çok Sayıda Linki Tek Seferde İndirmek

Excel dosyası içinde içerisinde excel dosyaları olan yaklaşık 1000 adet dosya dizini göndermişler bana, hepsini teker teker indirmeye kalkarsam saatlerce gereksiz yere zaman harcamış olacağım. Eskiden flashget adında bir program vardı bu gibi durumlarda indireceğiniz dosyaları oraya link olarak eklerdiniz, flashget de sırayla tümünü indirirdi. Sonra internet download manager adında bir program kullandığımı hatırlıyorum ama bu program da olduk olmadık her yerde her şeyi indirmeye kalkmaya başlamıştı, ben de programı kaldıramayınca bilgisayarı formatlamak zorunda kalmıştım.

torrent programı gibi http linki olan çok sayıda dosyayı internetten sırayla indiren benzer bir program arıyorum ama hem ücretsiz olmalı, hem de kaldırmak istediğimde bin dereden su getirmemeli. Çok sayıda dosyayı da tek seferde değil sırayla, örneğin sabaha kadar ikişiler ikişer indirmeli. Kesin halen bu işlevi gören popüler bir windows programı vardır ama kullanmadığım için haberim yoktur. Hangi programı indirmeliyim internetten bu amaçla kullanmak için?

yildirim

11.10.2020 20:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Çok Sayıda Linki Tek Seferde İndirmek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.