5.00 / 1 oy

Carrefour'un kolonyaları nasıl tavsiye eder misiniz?

İnternette 80 derece kolonyaları almaya elim gitmiyordu (kolonyanın fiyatını bilmesek tamam da el kadar kolonya için 20-20 TL istemek nedir?) ve bulduğum 60 derece kolonyalarla ellerimi iyice dezenfekte ediyordum. Bugün haftalık market alışverişine çıkınca carrefour'da kasaya dizilmiş 80 derecelik limon kolonyalarını gördüm ve denemek için 2 tane satın aldım. Kurumsal firmaların fırsatçılık yapmamalarını seviyorum, tanesine 4.50 TL fiyat koymuşlar ve fısfıslı sıkmalı versiyonu da var. Küçük marketlerde adını bile duymadığım kolonyalara ise viski muamelesi yapılıyor maalesef. Ondan sonra neden küçük esnafa destek olmuyorsunuz da büyük marketlere gidiyorsunuz diyorlar, işte bu yüzden.. neyse konuyu saptırmadan görüşlerimi yazayım, kolonyayı ben beğendim. 80 derece olması zaten en önemli şart. Limon kolonyası olması da zaten sadece esansı ile ilgili bir durum, psikolojik olarak da mental rahatlama sağladığını düşünüyorum bu kokonun, bu yüzden limon olması iyi oldu. Şahsen tavsiye ederim ama alıp da beğenmeyenler ya da şikayet edenler varsa diye yine merak ederek bu soruyu açmak istedim.

Erdoğan71

27.03.2020 12:38

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Aralık 2020 06:44
    2

    Ben de almıştım kasa yanında ne kadar gördüysem hepsini. Çünkü piyasada kolonya kalmamıştı şaka gibi. Ama nedense carrefour'un limon kolonyasının kokusunu bir türlü sevemedim. Şimdi son kalanları kokusu güzelleşsin diye sevdiğim limon kolonyaları ile karıştırıyorum ki daha katlanılabilir olsunlar. 

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Carrefour'un kolonyaları nasıl tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.