5.00 / 1 oy

Buzluktaki Donmuş Soğan Halkası Nasıl Pişirilir?

Sitede türlü türlü alengirli yemek tarifi veren arkadaşlar kusura bakmasınlar ama benim daha basit bir problemim var :) Derin dondurucuda donmuş soğan halkası var ve akşama bu soğan halkalarını pişirip yemem gerek. Bununla ilgili birkaç sorum olacak.

1. Soğan halkalarını buzluktan çıktıkları gibi kızmış yağın içine mi atlamıyım yoksa önce birkaç saat dolapta çözmem gerek mi?

2. Yağda kızartmak yerine fırında pişirsem olur mu? Ortalığı batırmayalım şimdi

3. Soğan halkası ile birlikte güzel giden bir tavsiyeniz var mı? Olur da yağda kızartacak olursam yanına birşeyler daha atayım bari. Örneğin soğan halkası ile beraber patates kızartılabilir mi? Yerken de sarımsaklı mayonez kullanmak gibi planlarım var.

4. Buzluktaki hazır soğan halkasını yemek yerine evden birkaç soğan alsam da kalın kalın dilimlesem daha kolay ve sağlıklı olmaz mı? Muhtemelen unlamak da gerekir ama tavsiye edeceğiniz basit bir soğan halkası tarifi de olursa karşılaştırmış olurum seçenekleri.

totoro

30.10.2020 10:30

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Buzluktaki Donmuş Soğan Halkası Nasıl Pişirilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.